PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262355}
5,6 55 961
ocen
5,6 10 1 55961
4,5 4
oceny krytyków
Norbit
powrót do forum filmu Norbit

Bardzo średni. Mało śmiesznych sytuacji. Plus za charakteryzacje. Eddie Murphy nie do poznania jako Pan Wong.
Po 20 minutach (ewentualnie po 30-tu) temat się rozmywa i tak jest już niestety do końca.

ocenił(a) film na 5
EM_DE_KE_AS

Zgadzam się. Sam temat niby dobry i punkt wyjścia też, ale później jest coraz gorzej... A postać Rasputii zamiast śmieszyć, okropnie irytuje. Widziałam już kiedyś ten film i wczoraj podjęłam próbę ponownego obejrzenia, ale... nie dało się. :/

buszasz

A ja właśnie wczoraj pierwszy raz do niego podeszłam, zachęciła mnie pamięć o tej szumnej promocji sprzed kilku lat i Thandie Newton, którą lubię. Zmęczyłam do końca, choć miałam ochotę wyłączyć po tej pół godzinie. Na pewno drugi raz się nie skuszę:-/

ocenił(a) film na 6
EM_DE_KE_AS

Jak was ten film nie śmieszy to jesteście jakimiś snobami (bez obrazy). Fabuły to może on nie ma rewelacyjnej ale jest zabójczo śmieszny i o to właśnie chodzi. Z chęcią bym ponownie obejrzał.

tm09k8

A oglądaj, kto Ci broni?
Tylko bez najeżdżania na tych, którzy mają odmienne zdanie. Każdy jest inny i ma inny gust. Ja np. lubię komedie, ale na poziomie. Ten film nie był komedią na poziomie. Jak Ci sie tak strasznie podoba to czy ktoś Ci tu broni oglądać?

ocenił(a) film na 5
tm09k8

hah, snoby... ; d
powiem ci, że akurat jeśli chodzi o komedie, to lubię różne - z inteligentnym humorem, ale i nawet takie głupkowate. tyle, że dla mnie 'Norbit' był żałosny, a nie absurdalnie śmieszny. jeśli ciebie śmieszył, dobra. mnie nie musiał.

ocenił(a) film na 10
EM_DE_KE_AS

Człowieku niema śmieszniejszych komedii od Norbita , ciekawe jakie lepsze oglądałeś-aś komedie ! d....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones